Otelimiz

Blue Heaven Hotel’e
Hoşgeldiniz


  • Antalya Havalimanı – 130 km.
  • Gazipaşa Havalimanı- 38 km.
  • Alanya Limanı – 1,6 km.
  • Damlataş Mağarası – 2 km.
  • Kızıl Kule – 1,7 km.

Türkiye’nin en güzel sahil şeridinin bulunduğu, Akdeniz’in incisi Alanya’nın Keykubat bölgesinde eşsiz kumsala 600 metre mesafadeki Blue Heaven Hotel, Alanya’nın eşsiz büyüsünü sizler için konforlu bir huzura dönüştürüyor.

Alanya’da sakin bir alana kurulmuş olan Blue Heaven Hotel, plajdan 600 m., şehir merkezinden ise 800 m. uzaklıktadır. Otelimiz rahatlatıcı ve müşterilerimize ev ortamının sıcaklığını sunan atmosferiyle sürekli müşterilerimizin tercih ettiği tek adrestir. Otelimizde yer alan 40 dairenin her birinde klima (sıcak-soğuk ), TV, telefon ve duman detektörü yer almaktadır.

Restaurant çevresinde yer alan masa tenisi ve bilardo faaliyetleriyle zevkli dakikalar geçirebilir, otelimizde yer alan kuyumcu ve marketten, 24 saat alışveriş yapabilirsiniz.

Bütçeye uygun Blue Heaven Apart Hotel, Alanya şehrindeki Alanyum Alışveriş ve Eğlence Merkezi’den yürüyerek 20 dakikalık mesafede bulunmaktadır.

Otelimiz sessiz bir konuma sahip. Şehir merkezi 20 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Kule, müzeler gibi turistik yerler otele çok yakındır.

Otelin yakın çevresinde Alanya Belediyesi ile barlar, su parkı, restoranlar bulunmaktadır.

Her misafir odasında Blue Heaven Apart Hotel klimayı, kasayı, mutfağı sağlıyor. Her oda, duş, saç kurutma makinesi ile banyo odasını içermektedir.

Misafirlerin ekstra konforu için otelde 24-saat resepsiyon, oda temizliği vardır.

Boş zaman aktiviteleri güneş terasını, açık havuzu, kütüphaneyi içeriyor. Spor aktiviteleri arasında masa tenisi, bilardo vardır.